cottoncandyvape.com rolex excellent capabilities each might be resembled.
  • fb
cz
  • en
imgimg

Firma

sídlo firmy 

Jsme předním českým výrobcem dřevoobráběcích strojů. Zákazníkům z celého světa dodáváme spolehlivé a přesné CNC frézky, formátovací pily, truhlářské frézky a další kvalitní stroje . Náš výrobní program také zahrnuje výrobu zakázkových zařízení. Poskytujeme bohatou paletu doplňkových služeb, včetně servisní podpory.

Proč zvolit obráběcí stroje naší výroby?

Naše společnost Jeřábek-stroje s.r.o. představuje tradici strojní výroby začínající už rokem 1993. Od roku 1998 naše firma zahájila výrobu kmenových pásových pil, formátovacích pil a dalších truhlářských strojů. Od roku 2007 jsme se začali zabývat vývojem a výrobou CNC technologií.

Naše obráběcí stroje se vyznačují vysokou výkonností, pokrokovým technickým řešením a spolehlivostí. Uplatňují se na nejnáročnějších světových trzích. Na začátku roku 2001 jsme rozšířili náš sortiment o dřevoobráběcí stroje. Tento výrobní úsek se dynamicky rozvíjí, a naše výrobky se těší velké oblibě na domácích i zahraničních trzích. Sortiment naší společnosti je dostatečně široký, aby splňoval veškeré požadavky náročných i méně náročných zákazníků.

Naši techniku úspěšně využívají společnosti z oblasti truhlářské a nábytkářské výroby, modeláři. Oceňují přitom vysokou výkonnost a spolehlivost výrobků i inovativní technická řešení.

Prodej a servis obráběcích strojů zajišťujeme jak v České republice tak i na Slovensku. V ostatních zemích probíhá prodej a servis našich strojů přes naše dlouholeté obchodní partnery. Pořídit si od nás můžete klasické dřevoobráběcí stroje, CNC frézky a od roku 2009 také kovoobráběcí stroje včetně CNC soustruhů a CNC obráběcích center pod značkou ATOL.

Nabízíme obráběcí stroje pro přesné řezání, frézování, souřadnicové vrtání, vyvrtávání a řezání závitů tvarově složitých obrobků i jiné úpravy.

Z širokého spektra možných řešení vám rádi pomůžeme najít to optimální pro váš provoz.

Kromě technické výroby vysokého standardu zajišťujeme také veškeré potřebné doplňkové služby. Vypracujeme pro vás technologické řešení, včetně návrhu optimální konfigurace. Zajistíme rovněž seřizování strojů a kontrolu jejich geometrie. Spolehnout se na nás můžete také v oblasti servisu či modernizace techniky naší výroby.

 

 

O nás